Акціонери

PrimoCollect Group  - є одним з найбільших незалежних експертів ринку по стягненню простроченої заборгованості, групою компаній з іноземними інвестиціями. В червні 2010 року мажоритарним акціонером PrimoCollect Group  став Abris Capital Partners, провідний Приватний Інвестиційний Фонд в країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ).  В кінці 2010 року міноритарним акціонером стала незалежна інвестиційна компанія Mezzanine Management. Наші акціонери володіють значними ресурсами для забезпечення постійного розвитку компанії та придбання портфелей проблемної заборгованості.

Abris Capital Partners є провідною незалежною компанією – менеджером фондів приватних інвестицій, що орієнтована на існуючі можливості роботи з підприємствами середнього бізнесу. Заснована у 2007 році у Варшаві, компанія має представництва у Києві, Бухаресті та Північному Йоркширі. Володіючи інвестиційним капіталом у сумі 320 млн. евро, Abris фокусується на промислових, комерційних структурах та тих, які надають послуги. Територія інвестиційного капіталовкладення охоплює такі країни, як Польщу, Болгарію, Румунію, а також інші країни ЦСЄ.

Mezzanine Management Central Europe (MMCE) є незалежною інвестиційною компанією, яка першою запропонувала мезонінний продукт на теренах цього регіону. Компанія спеціалізується на наданні мезонінних засобів корпораціям, фінансовим та стратегічним інвесторам для розширення їх діяльності та придбання нових активів, супроводження транзакцій, рекапіталізації та придбання контрольного пакету акцій. MMCE інвестував більше 400 млн. євро в 28 компаній у 9 країнах.

У 2020 році був проведений процес MBO викупу компанії у попередніх акціонерів. Наразі 100% акцій належить Еві Закович, громадянці Польщі, яка пов’язана з компанією з 2010 року.