Зроблено з любов'ю

Зроблено з любов'ю
Primo - це для мене як друга домівка, велика родина, де завжди панує тепла атмосфера, яка надихає...
Христина
Операційний департамент

«Популярне питання:  Чи є щастя на роботі?»

«Наші найпродуктивніші працівники – ті, хто щасливий у житті, а щасливі люди люблять свою роботу і вважають її важливою частиною свого життя. Робота повинна приносити задоволення та сприяти реалізації творчого потенціалу.

Працівник – не власність компанії, а її обличчя» - відповідає   тренер відділу навчання та розвитку персоналу, Ольга.

Ми віримо у те, що у нас працюють люди, яких надихає сприятливий, дружний та по-сімейному затишний клімат у команді. Нашими вже добрими традиціями стали  святкування наших маленьких перемог та великих досягнень. Ми переконані, що нас об’єднує спільна мета та розділений між нами успіх та досягнення.

Компанія РrimoCollect є міжнародною і наші офіси розділяють кілометри... але це не завада нам зустрічатися! У нас регулярно проводяться телемости/online-трансляції, де від Генерального Директора Групи компаній РrimoCollect Group  ми дізнаємося  про результати діяльності компанії, новини, стратегічні плани. А також  де кожен працівник може отримати особисту подяку та відзнаку за хороші результати роботи, що дуже мотивує та дарує позитивні емоції. P.S. Фотозвітами з наших корпоративних визначних подій ми ділимось нашій групі у Facebook –«PrimoCollectFamily»

У чому ж романтика корпоративної культури? Запитаємо у Senior HR Ірини…

-«Пліткують, що у кожної жінки є таємна книга рецептів,які допомагають їй закохувати у себе та покоряти...

Ірино, впевнена, і у вашій книзі є чарівний рецепт "Як бути щасливим на роботі", поділіться ним?»

«Звісно, у кожної жінки є якісь свої таємні рецепти. Я - не виключення, і разом з тим особливого секрету немає. Якщо ти займаєшся тим, що любиш, що тебе надихає та заряджає і приносить Тобі задоволення, тоді ти випромінюєш позитив і тим самим підкорюєш своєю щирістю та відвертістю.

«Безумовне позитивне ставлення до людини, опора на позитивне в ній»- ось мій секрет ;)