Про компанію

Компанія PrimoCollect  Group – міжнародна фінансова група компаній — одна з найбільш незалежних операторів ринку проблемних  боргів вже більше 11 років.  PrimoCollect Group представлена у 2-х країнах і пропонує своїм клієнтам найефективніші рішення у сфері стягнення проблемної   заборгованості.

Компанія  PrimoCollect Group цінує свою репутацію і працює виключно у відповідності із  міжнародними стандартами ведення бізнесу, встановленими провідними західними фінансовими інститутами. В своїй діяльності компанія дотримується принципу відкритого і чесного ведення бізнесу, в індивідуальному підході до кожного Клієнта.

Компанія  PrimoCollect Group протягом 11 років формувала команду, яка об’єднана однією метою  і націлена на загальний результат.

В компанії сформувався  резерв високо кваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід і унікальні знання, вміння і навички, і готові ділитись ними з іншими колегами. Компанія  PrimoCollect Group  цінує кожного працівника і прагне забезпечити максимальні можливості для його розвитку і професійного росту.